Nie mam pieniędzy na spłatę wierzytelności. Co robić?

Autor ,

Czasami dług spada na nas jak grom z jasnego nieba. Zwlekamy ze spłatą. Przekładamy ją na kolejne dni, tygodnie, miesiące, dług rośnie... Aż w końcu w naszej skrzynce pocztowej widzimy list… Firma windykacyjna wzywa nas do zapłaty zobowiązania.

Co w takiej sytuacji zrobić? Po pierwsze: nie panikować! Po drugie: otwórz spokojnie korespondencję i przeczytaj uważnie to, co firma windykacyjna do Ciebie napisała. Na pewno znajduje się tam instrukcja, co powinieneś zrobić. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj listu do kosza. Z każdej sytuacji jest jakieś rozwiązanie. To, że windykator wysłał wezwanie do zapłaty nie oznacza dla Ciebie końca świata. Nawet jeśli jesteś w 100% przekonany, że obecnie nie stać Cię na uregulowanie zobowiązania i obawiasz się, że wierzyciel nie będzie chciał słuchać Twoich tłumaczeń, to wiedz, że firma windykacyjna pomoże Ci w negocjacjach. Skontaktuj się z nią jak najszybciej. Windykator jest po to, żeby Ci pomóc. Ugoda pomiędzy Tobą a wierzycielem leży w jego interesie.

Unikanie odpowiedzialności, chowanie się w niczym Ci nie pomoże, a wręcz pogorszy jedynie sprawę. Windykator będzie domagał się zapłaty dopóki, dopóty jej nie uzyska. Dług, który zaciągnąłeś, musisz spłacić. A ugoda będzie dla Ciebie najlepszym wyjściem.
Firma windykacyjna w pierwszej kolejności chce ugodowego rozwiązania sprawy, dlatego też im szybciej skontaktujesz się z windykatorem lub wierzycielem, tym tylko lepiej dla Ciebie. Rozmowa z konsultantem na pewno wiele Ci wyjaśni i pomoże w podjęciu decyzji co do wielkości rat, by spłacić zobowiązania finansowe. Zarówno dla Ciebie, jak i dla wierzyciela najlepszą drogą jest ugoda. Windykator jest po to, aby pomóc Ci zdecydować, ile realnie miesięcznie możesz spłacać, a przy tym nie popaść w kolejne długi.

W przypadku naszej firmy – Kredyt Inkaso oferujemy pożyczkę restrukturyzacyjną od Finsano. To produkt specjalnie przygotowany dla Klientów, którzy posiadają zobowiązania wobec podmiotów z Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso. Ugoda jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Zamiast więc unikać spotkania, zadzwoń i porozmawiaj z wierzycielem. Windykator pomoże Ci w negocjacjach i rozwiązaniu problemu wysokości rat. Nikomu nie zależy na tym, by doprowadzić Cię do bankructwa. Skorzystaj z pomocy. Ulży Ci, kiedy dług zostanie spłacony.

Kliknij i dowiedz się więcej na www.kredytinkaso.pl!

Ciekawy artykuł

dodany przez Piotr, 07-01-2014 13:00:47

czy taki windykator może rozpisać spłatę długu na dłuższy czas?

dodany przez Alicja, 27-02-2014 16:27:51

Pani Alicjo, windykator pełni rolę pośrednika i po części mediatora pomiędzy dłużnikiem a wierzycielem. Jest żywo zainteresowany pozytywnym zakończeniem sprawy długu, czyli jego spłatą, ale w pierwszej kolejności szuka rozwiązania ugodowego. Jeśli po stronie dłużnika pojawia się dobra wola i chęć uregulowania zobowiązania to windykator z pewnością postara się wypracować rozwiązanie dopasowane do jego możliwości finansowych. Jednym z podstawowych narzędzi jest rozłożenie spłaty długu na możliwe do spłaty raty.

dodany przez Kredyt Inkaso, 27-02-2014 16:33:52

Szanowni Państwo, jeżeli ktoś ma na głowie komornika lub inne pożyczki i zwyczajnie nie jest w stanie tego spłacać, a odsetki rosną, to być może dobrym wyjściem w tej sytuacji będzie ogłoszenie upadłości konsumenckiej. To rozwiązanie, które pomaga wyjść z długów i daje drugą szansę zaczęcia od nowa. Wszystkich, którzy są zaciekawieni tym pomysłem, zapraszam na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji. Polecamy wypełnić formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i odpowie na każde pytania. Serdecznie zapraszamy, a rozwiążemy Państwa problem http://upadlosckonsumencka.com.pl/

dodany przez Bartłomiej, 12-10-2015 09:47:21


KATEGORIA: Jak spłacić dług

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU